Michał Winiarski

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej i UP w Lublinie na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zdobywałem, pracując jako trener personalny w najbardziej znanych sieciówkach w Polsce takich jak Holmes places, Pure ,Galeria Fitness. Byłem uczestnikiem debiutów i Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness.

W tej chwili pracuję świadcząc prywatne usługi, dojeżdżając do domów klientów oraz stacjonarnie na siłowni. Dodatkowo jestem organizatorem i wykładowcą na kursach trenera personalnego, osobistego w Lublinie.

Większość klientów zgłaszających się do mnie ma nadwagę spowodowaną złym trybem życia lub jednostkami chorobowymi takimi jak insulinooporność, cukrzyca ,niedoczynność tarczycy lub zapalenie tego narządu (hashimotto lub graves-basedow). Zajmuje się również osobami, które mają niedowagę lub alergie pokarmowe

Współpracuję ze sportowcami na szczeblu mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach np. kulturystyka, pływanie, piłka nożna, sporty walki.

Efekty mojej pracy znajdziecie w zakładce galeria w której zamieściłem kilka metamorfoz moich podopiecznych – ZOBACZ

W mojej ofercie również znajdziesz rehabilitacje i gimnastykę korekcyjną. Zatrudniam wykwalifikowaną fizjoterapeutkę pracującą w szpitalach i na siłowni.

Milena Socha

 

Reprezentuję młode pokolenie polskich fizjoterapeutów. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W toku studiów zdobyłam dogłębną wiedzę na temat anatomii i fizjologii człowieka oraz różnego rodzaju chorób i dysfunkcji, jak również umiejętności, dzięki którym mogę z nimi walczyć.

Od zawsze marzyłam o niesieniu pomocy potrzebującym. Jednocześnie zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało. Zawód fizjoterapeuty wydaje się, więc idealnym połączeniem tych dwóch pasji.

Chcąc rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, a także w celu zdobycia niezbędnego w pracy z pacjentem doświadczenia odbyłam wiele praktyk na terenie szpitali w Lublinie. Miałam okazję kształcić swoje umiejętności w takich placówkach jak: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4, 1 Wojskowy Szpital kliniczny z Polikliniką, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Profesora Antoniego Gębali.

Dni spędzone na praktykach studenckich okazały się zbyt krótkie, aby zaspokoić moją chęć zdobywania doświadczenia, co skłoniło mnie do pracy w wolontariacie. Mój wybór padł na 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, gdzie miałam okazję pracować na oddziale rehabilitacji, neurologii i ortopedii.

W chwili obecnej ciągle pracuję nad poszerzaniem mojej wiedzy i zdobywaniem wciąż nowych kwalifikacji zawodowych.