Michał Winiarski

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej i UP w Lublinie na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zdobywałem, pracując jako trener personalny w najbardziej znanych sieciówkach w Polsce takich jak Holmes places, Pure ,Galeria Fitness. Byłem uczestnikiem debiutów i Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness.

W tej chwili pracuję świadcząc prywatne usługi, dojeżdżając do domów klientów oraz stacjonarnie na siłowni. Dodatkowo jestem organizatorem i wykładowcą na kursach trenera personalnego, osobistego w Lublinie.

Większość klientów zgłaszających się do mnie ma nadwagę spowodowaną złym trybem życia lub jednostkami chorobowymi takimi jak insulinooporność, cukrzyca ,niedoczynność tarczycy lub zapalenie tego narządu (hashimotto lub graves-basedow). Zajmuje się również osobami, które mają niedowagę lub alergie pokarmowe

Współpracuję ze sportowcami na szczeblu mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach np. kulturystyka, pływanie, piłka nożna, sporty walki.

Efekty mojej pracy znajdziecie w zakładce galeria w której zamieściłem kilka metamorfoz moich podopiecznych – ZOBACZ

W mojej ofercie również znajdziesz rehabilitacje i gimnastykę korekcyjną. Zatrudniam wykwalifikowaną fizjoterapeutkę pracującą w szpitalach i na siłowni.

Milena Socha

 

Reprezentuję młode pokolenie polskich fizjoterapeutów. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W toku studiów zdobyłam dogłębną wiedzę na temat anatomii i fizjologii człowieka oraz różnego rodzaju chorób i dysfunkcji, jak również umiejętności, dzięki którym mogę z nimi walczyć.

Od zawsze marzyłam o niesieniu pomocy potrzebującym. Jednocześnie zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało. Zawód fizjoterapeuty wydaje się, więc idealnym połączeniem tych dwóch pasji.

Chcąc rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, a także w celu zdobycia niezbędnego w pracy z pacjentem doświadczenia odbyłam wiele praktyk na terenie szpitali w Lublinie. Miałam okazję kształcić swoje umiejętności w takich placówkach jak: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4, 1 Wojskowy Szpital kliniczny z Polikliniką, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Profesora Antoniego Gębali.

Dni spędzone na praktykach studenckich okazały się zbyt krótkie, aby zaspokoić moją chęć zdobywania doświadczenia, co skłoniło mnie do pracy w wolontariacie. Mój wybór padł na 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, gdzie miałam okazję pracować na oddziale rehabilitacji, neurologii i ortopedii.

W chwili obecnej ciągle pracuję nad poszerzaniem mojej wiedzy i zdobywaniem wciąż nowych kwalifikacji zawodowych.

Maciej Kaczorowski

Nazywam się Maciej Kaczorowski. Sport jest obecny w moim życiu od dziecka. Jest moją pasją, hobby, odskocznią od codzienności. Treningi i związana z nimi dieta uczy samodyscypliny, systematyczności, motywacji, pracy nad samym sobą (nie tylko ciało lecz również
i charakter).

Od 2014r. jestem trenerem personalnym. Zdobyłem wiedzę w różnych dyscyplinach (trening siłowy/kulturystyka, bieganie, dietetyka, elementy fizjoterapii w treningu personalnym, FMS oraz trening funkcjonalny),którą przekazywali sportowcy na szczeblu mistrzostw Polski.

Zajmuję się osobami, które chcą poprawić sylwetkę (nadwaga, niedowaga), wyrzeźbić ciało, poprawić kondycję, nauczyć się prawidłowej techniki, zasięgnąć porady dietetycznej, a także miło spędzić czas pokonując możliwości swojego organizmu.

Metamorfozy moich podopiecznych oraz różne ciekawe artykuły znajdziecie na moim fanpage na Facebook oraz Instagram

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i przestać widzieć w sobie same minusy? To jest najlepsza opcja, żeby Twoje wyobrażenia o sobie przestały być tylko fikcją i nabrały realnego rozpędu. Już dziś zapraszam Cię do współpracy.