Rekomendacje podopiecznych

MACIEJ KACZOROWSKI

 

11025666_1550713321847634_807273247512831149_nZ Michałem ćwiczę już od kilku miesięcy. Ćwiczenia są bardzo różnorodne, nie wiem czego się spodziewać na kolejnych treningach, niezły wycisk, a o to chodzi. Dodatkowo ćwiczenia, jakie dobiera Michał są spersonalizowane – dostosowane do poziomu ćwiczącego, czy też dolegliwości, a nawet do kontuzji (sam mam uraz kolana zerwane ACL). Michał jest bardzo kompetentnym i doświadczonym trenerem i mam z Nim świetny kontakt, zarówno prywatnie, jak i na siłowni. Te 2 godziny treningu przelatuje jak z bicza strzelił, można się spocić, rozluźnić i spędzić czas w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Gdyby nie motywacja, jaką daje i uczy Michał, leżałbym w domu na kanapie z ciasteczkiem w ręku. Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjemnym spędzeniem czasu połączonym z aktywnością fizyczną, to trening z Najlepszym wg mnie Trenerem Personalnym Michałem Winiarskim, jest strzałem w dziesiątkę. Warto zaznaczyć, że dzięki Michałowi moja waga spadła o 13 kilogramów.

PIOTR

 

Michał jest doskonałym i wszechstronnym trenerem. Treningi, oraz ćwiczenia przez niego prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem, każde z nich jest odpowiednio uzasadnione i wyjaśnione. Michał dobiera treningi w zależności od potrzeb, wieku i stanu zdrowia ćwiczącego. Jest solidny i zawsze przygotowany do zajęć. Kontroluje poprawność ćwiczeń i czuwa by nie zrobić sobie krzywdy. Mimo dużego wysiłku i intensywności atmosfera ćwiczeń jest miła i przyjazna. Dobór ćwiczeń oraz ich rozmaitość powodują, że trening z Michałem nie jest nudny ani monotonny. Polecam!

MARIUSZ

 

Do Michała trafiłem przypadkiem, wrzuciłem w wyszukiwarkę „trener lublin” i wyskoczył Michał. Skromny opis bez zbędnych obietnic i chwalenia się. Szybka decyzja, umówiłem się na konsultacje i trening. Pierwsze wrażenie – hmmm Michał to nie mój pierwszy trener personalny, myślę – jakiś młody koleś stara się zaistnieć na rynku dawno zdominowanym przez zawodowych kulturystów, zobaczymy… – no i mnie zaskoczył, co się rzadko zdarza! Profesjonalne podejście, przemyślany trening, wysoka kultura, naprawdę nie wiem jak udało mu się mnie tak zmobilizować, by przejść tę pierwszą od dawna mega ścieżkę zdrowia! To był ten dzień kiedy się zaczęła nasza współpraca i jestem pewien, że potrwa jeszcze długo. Trening z Michałem to najlepsza inwestycja we własny rozwój fizyczny, to treningi na które się czeka, a efekty nadchodzą niewiarygodnie szybko. To także siła, której wzrost czuje się nie tylko w mięśniach. Polecam!

ANETA

 

Treningi z Michałem można porównać do jazdy na rowerze bez trzymania. Pierwsze próby mogą być niepewne i wymagające, ale każdy kolejny trening staje się czystą przyjemnością. Gwarantowana dawka endorfin i adrenaliny. Michał nie tylko w profesjonalny sposób pomoże nam osiągnąć cel, który sobie postawiliśmy, ale nauczy nas jak radzić sobie z problemami wykorzystując sportowego ducha walki oraz sprawność fizyczną.

AGATA I KRZYSIEK

 

Zawsze byłam osobą, która dużo się ruszała. Tańczyłam, uprawiałam sporty walki i nagle musiałam zakończyć wszelkie treningi… W wypadku uszkodziłam kręgosłup i okazało się, że mogę jedynie spacerować i pływać, a każda innego typu aktywność fizyczna, jest niewskazana, lub nawet zabroniona. Myślałabym pewnie tak do tej pory, gdybym nie trafiła na Michała. Trenuję z nim trzeci miesiąc i nie musiałam odwiedzać rehabilitanta. Dodam jeszcze, że Michał nie jest jedynym trenerem personalnym, pod którego okiem ćwiczyłam. Wcześniejsze próby kończyły się po ok. 2 tygodniach rehabilitacją… To chyba najlepszy dowód, że Michał doskonale zna się na tym co robi, jest po prostu profesjonalistą. Świetnie dopiera ćwiczenia, nigdy nie są monotonne czy nudne oraz czuwa nad poprawnością ich wykonywania. Każdy trening daje poczucie dobrze wykorzystanego czasu i dostarcza solidną dawkę endorfin. Dzięki treningom z Michałem uwierzyłam, że mogę ćwiczyć, bez obaw o pogorszenie stanu kręgosłupa. Michał „uruchomił” nie tylko mnie, ale również mojego męża, który nie należał do zwolenników aktywności fizycznej. Dzięki Michałowi znalazł motywację do ćwiczeń i widzę, jak z treningu na trening daje mu to coraz więcej satysfakcji. Nie da się nie zauważyć, jak poprawiła się nasza kondycja i sprawność fizyczna. Wszystkim leniwym, niezmotywowanym, mającym problemy ze zdrowiem, czy tym, którzy chcą zmienić swoje życie, polecamy obiema rękami i nogami treningi z Michałem! Nie zawiedziecie się, bo to właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Polecamy!

RADEK I AGA

 

Na treningi do Michała trafiłam przez przypadek. Poszukiwałam w internecie trenera dla mnie i mojego męża. Wybrałam Michała i był to jeden z lepszych wyborów w naszym życiu. Z Michałem ćwiczę od grudnia 2013 roku, trzy razy w tygodniu. Na regularne ćwiczenia pod okiem trenera zdecydowałam się z myślą o maksymalnie wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na treningi. Rożne eksperymenty treningowe w domu nie do końca mnie usatysfakcjonowały. Jestem osobą, która kocha być w ruchu i uwielbiam różne aktywności fizyczne. Ostatnio nową miłością w moim życiu stał się boks dlatego cele sobie postawiłam dosyć ambitne – poprawa ogólnej kondycji i wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni rąk i pleców, modelowanie sylwetki oraz prawidłowa technika w treningach z kettlebell. Po kilku tygodniach regularnych treningów miałam zdecydowanie lepsze samopoczucie, lepszą kondycja i sprawności. Dzięki ćwiczeniom na mięśnie pleców mój kręgosłup katowany wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem w pracy przestał mnie boleć. Ćwiczenia są urozmaicone, prawidłowo dobrane, skuteczne, bo Michał czuwa, abym nie popełniała błędów i przede wszystkim motywuje mnie do pokonywania własnych słabości i dawania z siebie maksa. Trening z Michałem to nie tylko wysiłek fizyczny ale też świetny relaks i zabawa. To również okazja do poszerzania swojej wiedzy o tym jak się żywić. Michał zna się na dietach i zdrowym odżywianiu, gdyż sam układa plany żywieniowe. Trening z Michałem polecam osobom początkującym jaki tym, którzy w życiu próbowali różnych ćwiczeń ale chcą się pod okiem fachowca doszkolić. Wszystkim tym, którzy chcieliby przygotować się przed bardziej aktywnym wyjazdem na ferie czy wakacje. A przede wszystkim dla tych, którzy potrzebują motywacji, wsparcia i zdyscyplinowania, żeby osiągnąć to o czym marzą. Polecamy!

KATARZYNA

 

Polecam wszystkim treningi z Michałem. Jest wymagający, a co za tym idzie skuteczny. Pomógł mi osiągnąć swój cel, przekonał do zdrowego trybu życia. Polecam!

.